لیپولیز

پشت پردۀ تبلیغات لیپوساکشن

بازدید: 2710
پشت پردۀ تبلیغات لیپوساکشن
Categories :

لیپوساکشن پدیده ای است که در یک دهۀ گذشته در کشورهای مختلف از جمله کشور ما رواج پیدا کرده است. لیپوساکشن را اکثراً برای لاغری انجام میدهند و اکثراً هم در ناحیۀ شکم صورت می گیرد. در روش فعلی که روش تهاجمی محسوب می شود، ابتدا یک محلول که حاوی ترکیبات مختلف است به زیر پوست و داخل چربی تزریق می شود و حدود 20 دقیقه بعد توسط لوله¬های مخصوص چربیهای ناحیۀ مورد نظر ساکشن (کشیده) می شوند.

ادامه مطلب

لیزر لیپولیز

بازدید: 3189
لیزر لیپولیز
Categories :

امروزه در جامعۀ ما افرادیکه خواهان انجام لیپوساکشن هستند روز بروز بر تعداد آنها افزوده می شود و در حقیقت از این عمل بصورت غیر متعارف استفاده می شود. لیپوساکشن عبارت است از مکیدن چربیهای بدن توسط دستگاه ساکشن (دستگاه مکش). برای اینکار بیمار باید بیهوش شود و توسط میله های دارای سوراخ که در چربی ناحیۀ مورد نظر مثل شکم و ران فرو برده میشود و چربی های ناحیه مکیده شوند.

ادامه مطلب

گام مهم دیگر در جایگزینی اعمال جراحی تهاجمی با روش غیر تهاجمی استفاده از لیزر -استفاده از لیزرلیپولیز بجای لیپوساکشن توسط جراحی

بازدید: 913
Categories :

تا چند سال قبل عمل لیپوساکشن فقط توسط جراحی می شد بود. آن یک جراحی بزرگ و تهاجمی بود که می بایست میله های مخصوص مکش هزاران بار در داخل چربی فروبرده شوند تا چربیها توسط دستگاه مکنده، مکیده شوند.

ادامه مطلب

لیزر لیپولیز چیست؟

بازدید: 1074
لیزر لیپولیز چیست؟
Categories :

کلمه لیپو (Lipo) در لاتین به معنای چربی است و لیز (Lysis) به معنای حل شدن و آب شدن است. بنابراین لیزر لیپولیز عبارت از آب کردن و حل کردن چربیها توسط لیزر می باشد. امروزه روزبروز بر تعداد افرادیکه خواهان برداشته شدن چربیهای قسمتهای مختلف بدن هستند افزوده می شود.

ادامه مطلب

لیزر لیپولیز

بازدید: 1092
لیزر لیپولیز
Categories :

امروزه لیپوساکشن یکی از عملهای رایج در کشور ما می باشد که بیش از حد و بدون در نظر گرفتن شرایط علمی بطور وسیع از آن استفاده می شود. لیوساکشن هر محلی تحت بیهوشی عمومی صورت می گیرد و بستگی به محل مذبور، با میله های مخصوصی که صدها تا هزاران بار در داخل چربی محل مذبور فرو می رود چربی ساکشن می گردد.

ادامه مطلب